Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

52 33 46 251

gostycyngbp@wp.pl

FB

ZNAJDŹ KSIĄŻKĘ

Klaudia Kwasigroch

12 grudnia 2021

Pruszcz. (Auto)portret pomorskiej wsi – nowa książka Marka Sassa

Z radością i dumą informujemy, że dokładnie 6 grudnia 2021 r. na rynku wydawniczym ukazała się nowa książka dra Marka Sassa „Pruszcz. (Auto)portret pomorskiej wsi”. Kolejna miejscowość w Gminie Gostycyn (po Gostycynie, Wielkiej Kloni i Wielkim Mędromierzu) doczekała się swojej monografii. Książka to prawdziwa skarbnica wiedzy i edytorska perełka, liczy ponad 300 stron i zawiera prócz treści merytorycznych liczne zdjęcia (w tym wcześniej niepublikowane), aneksy, tabele, zestawienia, indeks nazwisk. To gratka nie tylko dla mieszkańców i miłośników Pruszcza i ich rodzin, lecz także mieszkańców gminy, powiatu, regionalistów, historyków, kolejarzy… Polecamy wszystkim.

Książkę można nabyć w cenie 40,00 zł we wszystkich bibliotekach publicznych w Gminie Gostycyn w godzinach otwarcia (Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie, filia biblioteczna w Pruszczu, filia biblioteczna w Wielkiej Kloni).

Wspólnie z autorem serdecznie zapraszamy w dniach 15 oraz 16 grudnia do filii bibliotecznej w Pruszczu, gdzie będzie można otrzymać autograf oraz oczywiście kupić książkę – w godzinach od 15:30 do 17:30. W Gostycynie autorski wpis można zdobyć 20 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gostycynie, również od 15:30 do 17:30.

 

Z poważaniem

Klaudia Kwasigroch-Hoppe

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

tel. 523346251