Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

52 33 46 251

gostycyngbp@wp.pl

FB

ZNAJDŹ KSIĄŻKĘ

Klaudia Kwasigroch

17 maja 2021

Gra o Klonię!

„Gra o Klonię”, to projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat i składa się z kilku elementów. Są to warsztaty, gra terenowa, wystawa fotograficzna i konkurs.

Podczas 10 warsztatów będziemy spotykać się na zajęciach fotograficznych (w tym sesja zdjęciowa w strojach z rożnych epok – będzie można się poczuć jak baron albo księżna), poznamy lepiej historię i legendy związane z naszym regionem oraz stworzymy na ich podstawie grę terenową pod okiem specjalisty. Wszystko zostanie uwiecznione na plenerowej wystawie fotograficznej. Uczestników  projektu czeka jeszcze konkurs z nagrodami o łącznej wartości 600,00 zł.

Pierwsze spotkania planujemy na pierwszy poniedziałek wakacji, czyli 28 czerwca 2021 roku!

Zapisy oraz realizacja projektu prowadzona jest w Wiejskim Domu Kultury w Wielkiej Kloni. Nad dobrą zabawą uczestników czuwać będzie Anna Majrowska (bibliotekarka), Andżelika Wilkos (instruktor świetlicy) i Katarzyna Henszczyk (nauczycielka i sołtys Wielkiej Kloni).

Zgłosić się można do 11 czerwca, a udział w projekcie jest bezpłatny. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, dlatego bierzemy pod uwagę kolejność zapisów.

Realizacja przedsięwzięcia jest możliwa tylko dzięki bezcennej pomocy naszych partnerów czyli Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła Gostycynie, Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie i Sołectwa Wielka Klonia!

Projekt jest realizowany w ramach zadania: „Terenowy Dom Kultury 2021 – kujawsko- pomorskie” realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, a dofinansowanego przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”.